ВКАЖІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ
Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь з політикою конфіденційності
ПОСЛУГИ ПОШИТТЯ
Компанія Sanata Home надає послуги пошиття понад 10 років. Ми реалізуємо індивідуальне або корпоративне замовлення будь-якої складності.

Швейний цех компанії SANATA HOME оснащений пряморядковими швейними машинами та оверлоком.

Ми пропонуємо послуги з пошиття виробів з тонких та щільних тканин: штори, постільна білизна, покривала, декоративні подушки, скатертини, серветки, домашній одяг (халати), дитячі іграшки.
Виробничий процес
1

Дизайн

Кожний індивідуальний виріб – продукт спільної творчості наших дизайнерів та замовника. Ми намагаємося поєднати побажання та запити замовників, вимоги технологів, естетичні та функціональні характеристики.

2

Робота закрійника

Який підготує найважливіший технологічний етап – розкрій матеріалів. Саме від цього етапу багато в чому залежить якість готових виробів.

3

Пошиття виробів

Воно складається з обробки деталей, подальшого їх складання та оздоблення. Перевірка якості в ході виробництва ведеться на всіх етапах, починаючи з контролю якості матеріалів, операційного контролю та закінчуючи контролем якості готових виробів.

4

Передача виробу на волого-теплову обробку

Яка здійснюється за допомогою прасувальних установок, пресів та електропарових прасок. Якщо йдеться про штори, у нашій команді є професійні навісники.

Чому варто вибрати наш швейний цех

Дизайнери підберуть рішення, що підійде саме вам
У нашому штаті лише висококваліфіковані фахівці
Ми на ринку понад 10 років та гарантуємо якість готової продукції
Виконуємо вироби будь-якої складності
Залиште контакти, і ми зв'яжемося з вами
Натискаючи на кнопку, вы погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda