ВКАЖІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ
Натискаючи на кнопку, я погоджуюсь з політикою конфіденційності
BANDEX

BANDEX — компанія розташована в самому серці Європи, яка спеціалізується на виробництві шторної стрічки люкс класу.

Компанія Bandex заснована в 1955 році, знання та навички базуються більш ніж на 60-річному досвіді. За роки номенклатура виробів значно збільшилася. На сьогоднішній день Bandex займає лідируючі позиції у секторі шторних стрічок високої якості.

ПРО КОМПАНІЮ

Асортимент продукції становить понад 500 стандартних стрічок, до того ж компанія створює та виробляє індивідуальні рішення за запитами клієнтів. Розуміння побажань та вимог клієнтів, творчий пошук, інноваційні рішення та швидкість їх реалізації – відмінні риси компанії Bandex та є основними факторами у поширенні стрічок по всьому світу. Сьогодні продукція BANDEX представлена ​​у більш ніж 55 країнах.

Крім виробництва шторної стрічки для домашнього текстилю BANDEX активно працює на ринку «технічних стрічок», що використовуються у різних галузях промисловості. Завдяки технологіям тривимірного плетіння компанія BANDEX здатна задовольнити навіть найскладніші вимоги.

BANDEX це компанія з повністю інтегрованим виробництвом всіх етапів виготовлення стрічки. Саме тому може гарантувати швидку відповідь на конкретні запити клієнта, забезпечувати оптимальні терміни виробництва та доступність стандартних продуктів на складі.
З 2010 року компанією BANDEX володіють та управляють три партнери: Андреас Гайгер, Мартін Грюбенер та Йоханн Шаллерт.
«Ми виробляємо продукцію з маркою „Зроблено в Австрії“ та повною мірою усвідомлюємо, що маємо докладати максимальних зусиль для досягнення найвищої якості, забезпечення сучасного комплексного обслуговування клієнтів та ефективного виробництва за оптимальних витрат. На тому й стоїмо!» — кажуть власники компанії BANDEX.
Made on
Tilda